Підвищення кваліфікації:
- «Інтеграція цифрових технологій в центрах діагносттики, зуботехнічних лабораторіях і в сучасних стоматологічних клініках» Perio Art Academy, Royal Integration Ltd? 2018 год, г.Киев
- «Cad программа для виртуального моделирования exocad» 2018 год, г. Киев
- «Кісткова пластика різних дефектів із застосуванням галогенних матеріалів» Aesthetic and Functional Dentistry, 2019 год, г.Киев
- «Цифровые технологии»,Dentsplay Sirona, 2019год, г.Киев
- «Боротьба з бактеріальною біоплівкою» ,Dr.Domenico Ricucci, 2019 рік, м.Київ
- «Вітальна терапія пульпи та можливість збереження пульпи при глибоких каріозних ураженнях», Dr.Domenico Ricucci, 2019 рік, м.Київ
- «Конгресс по цифровым технологиям» Dentsplay Sirona, 2020 год, г.Киев
- Симпозіум «Особливості надання невідкладної допомоги на амбулаторному прийомі» 2021 год, г. Киев
Відгуки про Центр iStomatolog
Google Рейтинг
4.9
На основі 149 відгуків
Facebook Рейтинг
5.0
На основі 11 відгуків
Так случилось, что в "iStomtolog", я попал по настоятельной рекомендации побратима. Имея, без преувеличения, огромные проблемы с зубами, могу вас уверить, это место где вам реально помогут! Теперь по выполненным работам: поснимали камни и налет, пролечили каналы, поставили 8 коронок и 1 винир, 3 импланта. Объем работ просто огромный. Хочу поблагодарить Елену Дайнецкую и всю ее команду за профессионализм, позитив и замечательную домашнюю атмосферу в клинике.
Професіоналізм на вищому рівні, дуже гарно працюють а також затишно та комфортно,всім рекомендую
С 2007 года iStomatolog наша семейная стоматология. Почему? Потому что кто лучше делает своё дело, если оно семейное и уже в третьем поколении. Я пришёл по рекомендации моего друга Антона на приём к Ларисе Викторовне. Она сказала мне сразу: «я не вырву не одного зуба если за него можно бороться» Пол года лечения и сейчас у меня только раз в 6 месяцев профилактика. Супруга, дочь, моя мама (83 года) все доверили свои зубки iStomatolog. Правда уже Елена Сергеевна (старшая дочь Ларисы Викторовны) руководит клиникой. Строгая, но наверно так и надо, а то мы всегда пытаемся отсрочить, откладываем на потом профилактику, а потом выкладываем огромные деньги что бы спасти уже гнилой зуб. В этой стоматологии принцип очень простой: делай качественно, относись к людям по человечески, предупреди заранее (ну ведь забываем и «забиваем» на это). Многие подумают заказная статейка. Нет, просто мне повезло, я нашёл тех кому не безразлично мое здоровье и посчитал своим долгом перед Вами, рекомендовать стоматологию iStomatolog.
Срочно нужно было получить квалифицированную помощь из-за травмы ребёнка, обратилась в эту клинику и не пожалела. Доктор Дышловая Ирина Сергеевна - и по телефону, и на консультации, и при лечении была максимально профессиональна. На рецепции девочки приятные. Вобщем, рекомендасьон 👌🏻
Досвід лікування моїх зубів і приведення у задовільний стан мою посмішку має чималу історію (для інформації, мені за 50). Це пломби у більшості зубів, брекет системи і навіть спроби змінити форму зубів. Щось виходило, але не з першого разу, щось не виходило і намагання повернутись до цієї проблеми не сприймалися схвально. У додаток до всього цього сам процес лікування затягувався на довгі місяці.
Що мене очікувало в центрі iStomatolog.
1. Відсутність очікування біля кабінету.
2. Відсутність зайвого. Персонал і лікарі тебе не обтяжують. Їх стільки, скільки має бути.
3. Без сумніву професіоналізм. Тебе вислухать, і обов'язково запропонують варіанти лікування. Що безцінно, це те, що тобі в першу чергу будуть пропонувати максимально зберегти свої зуби.
4. Відсутність бажання затягнути процес лікування на рік (якщо у тебе проблема не одного чи двох зубів). Головне, щоб дозволяли працювати ясна (їх стан).
5. Матеріали з якими працюють лікарі. Це виключно японський виробник.
І нарешті результат, який я навіть вже і не очікувала.
Лена, дякую тобі ВЕЛИЧЕЗНЕ за твою роботу. Тобі і твоїй команді.
Що мене очікувало в центрі iStomatolog.
1. Відсутність очікування біля кабінету.
2. Відсутність зайвого. Персонал і лікарі тебе не обтяжують. Їх стільки, скільки має бути.
3. Без сумніву професіоналізм. Тебе вислухать, і обов'язково запропонують варіанти лікування. Що безцінно, це те, що тобі в першу чергу будуть пропонувати максимально зберегти свої зуби.
4. Відсутність бажання затягнути процес лікування на рік (якщо у тебе проблема не одного чи двох зубів). Головне, щоб дозволяли працювати ясна (їх стан).
5. Матеріали з якими працюють лікарі. Це виключно японський виробник.
І нарешті результат, який я навіть вже і не очікувала.
Лена, дякую тобі ВЕЛИЧЕЗНЕ за твою роботу. Тобі і твоїй команді.
Что такое профессионализм? Это в высшей степени компетентность, уверенность и любовь к своей работе. «Не боюсь и доверяю» - это, пожалуй, определение собственных ощущений от лечения у Елены Дайнецкой. Мой выбор - iStomatolog и никто другой!!!
Все мы знаем, как сложно выбрать хорошего врача, но могу с уверенностью сказать, приходите в клинику “IStomatolog”- здесь Вы найдете лучшего доктора Виталия . Очень хороший доктор-внимательный, доброжелательный, настоящий профессионал своего дела. Спасибо за Ваш труд, желаю Вам благополучия и успехов! А еще в кабинете чистота, комфорт, свежий воздух и приятная музыка. Рекомендую☝️
Отличная стоматология. Быстро и качественно оказывают услуги, ничего лишнего не навязывают. Вежливый и обходительный администратор. Очень рекомендую. Теперь по всем зубным вопросам только туда.
Якби мені раніше хтось сказав що я полюблю ходити до стоматолога, то я б не повірила)
Але тут працюють дуже відповідальні, приємні і турботливі професіонали! Дякую всій команді цієї стоматології, і окремо дякую моєму стоматологу Пекарському Віталію за прекрасну роботу. Тепер я і солодке їм без болі, і більше посміхаюсь ☺️
Я із задоволенням буду ходити тільки до вас 😊
Але тут працюють дуже відповідальні, приємні і турботливі професіонали! Дякую всій команді цієї стоматології, і окремо дякую моєму стоматологу Пекарському Віталію за прекрасну роботу. Тепер я і солодке їм без болі, і більше посміхаюсь ☺️
Я із задоволенням буду ходити тільки до вас 😊
Стоматология супер! Обслуживаемся всей семьёй уже 13 лет. В основном у Ирины и Елены на м. Дарница. Качеством очень довольны! Персонал опытный и приятный) Однозначно рекомендую !!! Спасибо вам за ваш труд!
‹
›
Запишіться на консультацію або лікування
Попередження
Усі матеріали сайту: статті, фото- та відеоматеріали - мають виключно ознайомлювальний характер, не є медичним призначенням та не можуть бути використані для самодіагностики чи самолікування.
Консультація, обстеження та лікування можуть бути призначені та проведені тільки лікарем відповідної спеціалізації.
Компанія не несе відповідальності за будь-які негативні наслідки в результаті використання данної інформаціїї.
Інформація на сайті є власністю компанії ТОВ "Стоматологічна клініка "Айстоматолог" та захищена аторським правом.
